You are here: Onderneming | News | Trunkkabel nu ook met LCDU
Terug naar:

Trunkkabel nu ook met LCDU

Datacenterportfolio uitgebreid

Ter completering van het aanbod aan bekabelingoplossingen voor datacentra breidt Datwyler haar portfolio uit met 12- tot 96-vezel-singlemode- en multimode-trunkkabels met LC Duplex Uniboot-stekkers (LCDU). Alle kabels zijn geassembleerd met Intelli-Cross® Pro-stekkers om te voldoen aan de hoge kwaliteitseisen in datacentra.

Vooral in kleine installaties met een niet zo hoge vezeldichtheid worden LCDU-stekkers gebruikt als alternatief voor de MTP-stekker. In vergelijking met traditionele trunks met Simplex uitbreekuiteinden, hebben trunks met LCDU slechts ongeveer de helft van de diameter en de helft van het aantal uitbreekuiteinden. De aanschaf en installatie van een LC-breakout-bekabelingsoplossing is ook kostenefficiënter – evenals het onderhoud, omdat de moeizame reiniging die bij de MTP-infrastructuur nodig is, hierbij niet vereist is.

De DCS-LCDU-trunkkabels van Datwyler worden in eerste instantie gebruikt om twee FO-DCS- of HD-DCS breakout-inschuifmodules (cassettes) met elkaar te verbinden.

Gegevensblad >