Terug naar: Patchsnoeren

DCS patchkabel MTP/PC - MTP/PC, G50/125 OM3

Hoog prestatievermogen

DCS patchkabel (FR/LSZH), 12 vezels OM3

Beschrijving

Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 2,0 mm) met 12 vezels.
Each patch cable is equipped with push-pull tabs.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A, B of C zijn.

  • De MTP-op-MTP patchsnoeren zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
    De ronde patchsnoeren worden voorgemonteerd met hoogwaardige MTP connectoren (vrouwelijk) aan de beide uiteinden.
    Zij worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur turquoise
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • Kabel rond
  • DCS patchkabel (FR/LS0H) met 12 vezels OM3
    Hoogwaardige connectormontage met MTP Elite.
    Alle aansluitingen incl. push-pull tabs.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A aqua
  • Kleur behuizing connector B aqua
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen IEC 60754-1/-2
  • Vlamdovend IEC 60332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-22 Cat. A
  • Rookdichtheid IEC 61034-1/-2
  • Connector gender side A Female (zonder pinnen)
  • Connector gender side B Female (zonder pinnen)
  • Connector type side A MTP/PC
  • Connector type side B MTP/PC
  • Ferrule polijsting connector A Elite PC 0°
  • Ferrule polijsting connector B Elite PC 0°
  • Vezeltype G50/125 OM3
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 45 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 45 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 35 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 35 dB
  • Standaard connector A IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32
  • Standaard connector B IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32

Documentatie

ENDENLFRCNESIT

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelLengte (m)PolariteitGewicht [kg]Verpakkingseenheid
475200 DCS patch cable MTP - MTP1 mA0.01 kg1 stk.
475201 DCS patch cable MTP - MTP2 mA0.02 kg1 stk.
475202 DCS patch cable MTP - MTP3 mA0.02 kg1 stk.
475203 DCS patch cable MTP - MTP4 mA0.03 kg1 stk.
475204 DCS patch cable MTP - MTP5 mA0.03 kg1 stk.
475210 DCS patch cable MTP - MTP1 mB0.01 kg1 stk.
475211 DCS patch cable MTP - MTP2 mB0.02 kg1 stk.
475212 DCS patch cable MTP - MTP3 mB0.02 kg1 stk.
475213 DCS patch cable MTP - MTP4 mB0.03 kg1 stk.
475214 DCS patch cable MTP - MTP5 mB0.03 kg1 stk.
475220 DCS patch cable MTP - MTP1 mC0.01 kg1 stk.
475221 DCS patch cable MTP - MTP2 mC0.02 kg1 stk.
475222 DCS patch cable MTP - MTP3 mC0.02 kg1 stk.
475223 DCS patch cable MTP - MTP4 mC0.03 kg1 stk.
475224 DCS patch cable MTP - MTP5 mC0.03 kg1 stk.
MTP® en MTP Elite® zijn gedeponeerde handelsmerken van US Conec Ltd.