Terug naar: MTP-modules

FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodules, 2x MTP op 6x LCQ

voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
voor OM3, OM4, OS2

FO-DCS speedconverter inschuifmodule, 2x MTP op 6x LCQ (li.)
en FO-DCS converter inschuifmodule, 2x MTP op 3x MTP

Beschrijving

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS converter inschuifmodules twee MTP® koppelingen welke gerouteerd worden naar de koppelingen aan de voorzijde (3x LC Quad) met de hulp van een interne fanout en een geïntegreerd vezelmanagementsysteem.
De frontplaat voorziet twee geïntegreerde etiketstroken voor klantspecifieke afdrukken.
Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet verliesbaar).

  • Met de FO-DCS speedconverter inschuifmodules kunnen alle bekende multimode- en singlemode-QSFP-toepassingen, zoals SR4, PSM4, PLR4 en FCp, in vier duplex kanalen geconverteerd worden. De connectiviteit van deze cassettes scheidt de drie aankomende paralleloptiek links in telkens vier duplex links.
    De converter inschuifmodules worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
    Dank zij een montage van top-kwaliteit worden optimale waarden voor de optische prestaties (IL / RL) gegarandeerd.
    In combinatie met een FO-DCS converter inschuifmodule aan het andere einde van de 24-vezelige links kunnen bijvoorbeeld drie 100G-transceivers eenvoudig en veilig verbonden worden met drie keer vier 25G-transceivers.
    In combination with a FO-DCS converter plug-in module at the other end of a 24-fibre link, for example, three 100G transceivers can be connected simply and securely to 3x4 25G transceivers.
  • Acceptatie capaciteit 24 fibres, 3x4 Duplex ports
  • Volledig uitgerust Yes
  • Behuizing met frontplaat, uitgerust met 6 LC Quad adapters (keramische geleidingshulzen).
    Achterplaat voorzien van 2 MTP adapters (type A).
    Uitwaaiermodules (met hoog prestatievermogen) met 24 vezels en 2x MTP Elite® (vrouwelijk) op 24x LC (keramische geleidingshulzen).
    Geleverd inclusief de testcertificaten voor de uitwaaiermodules.
  • Wij raden de hoogwaardige FO-DCS MTP-LCD fanout kabels en de FO-DCS MTP patchsnoeren van Datwyler aan om de zendontvangers (transcievers) te verbinden.

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelBuitenste afmetingenKleurMateriaalGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
571540 FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodule, 2x MTP – 6x LCQ, OM33 U, 129 mm x 35 mm x 187 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.4 kg1 stk.40393910044430
571541 FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodule, 2x MTP – 6x LCQ, OM43 U, 129 mm x 35 mm x 187 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.4 kg1 stk.40393910044423
571542 FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodule, 2x MTP – 6x LCQ/PC, OS23 U, 129 mm x 35 mm x 187 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.4 kg1 stk.40393910044416
571543 FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodule, 2x MTP – 6x LCQ/APC, OS23 U, 129 mm x 35 mm x 187 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.4 kg1 stk.40393910044409
MTP® en Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec.