Terug naar: Lasmodules

FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules, 6x LCD

voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
met 1x 12 pigtails OM3, OM4, OS2 en 6 LCD adapters

Hoogwaardige FO-DCS las-inschuifmodules, 12F, 3U/7HP

Beschrijving

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U / 7HP).
Uitgerust met 1 lascassette voor 12 vezels.
De lascassette heeft een reserve voor het lassen aan beide zijden (kabel / pigtail), een laskam en een trekontlasting.
De zwarte PC frontplaten beschikken over etiketstroken aan beide zijden van de LCD poorten voor klantspecifieke afdrukken. Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet verliesbaar).
Er is een aparte verdeeldoos beschikbaar voor de verdeling van kabels met vezelbundels met losse buis (loose tube) of voor het opbergen van overtollige kabellengte.

  • FO-DCS las-inschuifmodules zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met duplex signalen, in het bijzonder voor de datacentrumomgeving.
    Zij worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
    Zij worden gebruikt voor het aansluiten van glasvezelkabels welke ter plaatse gelast worden.
    Een pakkingsdichtheid tot 144 vezels op 3U kan worden bereikt met deze inschuifmodules.
    Dank zij een montage van top-kwaliteit worden optimale waarden voor de optische prestaties (IL / RL) gegarandeerd.
  • Acceptatie capaciteit 6 LC Duplex ports (12 fibres)
  • Volledig uitgerust Yes
  • Behuizing met frontplaat, uitgerust met 6 LC duplex adapters (keramische geleidingshulzen).
    Achterplaat voorzien van één M12 kabeldoorvoer.
    1 lascassette met deksel en laskam voor 12 vezels.
    1 pigtail set (1.3 m), 12x LC (keramische ferrules).

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelBuitenste afmetingenKleurMateriaalGewicht [kg]Verpakkingseenheid
57153600ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM33 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.3 kg
57153700ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM43 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.3 kg
57153800ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/PC, OS2 (G.652.D)3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.3 kg
57153900ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/APC, OS2 (G.652.D)3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.3 kg
57163700ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM43 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartAluminium geanodiseerd0.3 kg
57163600ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM33 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartAluminium geanodiseerd0.3 kg
57163800ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/PC, OS2 (G.652.D)3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartAluminium geanodiseerd0.3 kg
57163900ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/APC, OS2 (G.652.D)3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartAluminium geanodiseerd0.3 kg